Raikou ex (EX Team Magma vs Team Aqua #92/95)

Raikou ex

De fair value van Raikou ex (EX Team Magma vs Team Aqua #92/95, Duits) is € 9.303 voor PSA 10 en € 290 voor een raw near-mint exemplaar, op basis van 10 verkopen in de afgelopen 12 maanden. Over de vastgelegde historie veranderde de PSA 10-waarde met +3.065,6%.

Bijgewerkt 20 okt 2026

Drukken

deRaikou-exenRaikou exesRaikou exNiet bevestigdfrRaikou exitRaikou exNiet bevestigdjaRaikou exNiet bevestigdkoRaikou exNiet bevestigdptRaikou exNiet bevestigd
Raw fair value
€ 290Hoog
PSA 10 fair value
€ 9.303Gemiddeld
Laagste vraagprijs
€ 20,00
Actieve aanbiedingen
74

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis
CijferFair value
Raw€ 178
PSA 10€ 79.979
PSA 9€ 2.494
PSA 8€ 744

Markt per cijfer

Verkopen en aanbiedingen per taal, gradingbedrijf en cijfer

CijferStaatTaalVerkopen 12 mndMediaanLaatste verkoopFair valueVeranderingAanbiedingenLaagste vraagprijs
PSA10–en10€ 9.79117 okt 2026€ 9.303+3.065,6%––
PSA9–en25€ 80019 okt 2026€ 906+381,0%––
PSA8–en28€ 4512 okt 2026€ 503+118,8%––
PSA7–en7€ 3229 okt 2026€ 333–––
PSA6–en11€ 22519 okt 2026€ 225–––
PSA1–en9€ 15024 aug 2026€ 150–––
CGC10–en8€ 1.58626 sep 2026€ 1.459–––
Raw NMen10€ 28216 okt 2026€ 290-4,6%––
Raw NMit–––€ 115-4,6%6€ 130,00
Raw GDit–––€ 53,05–6€ 57,50
Raw LPen11€ 17314 okt 2026€ 206–––
Raw POen–––––6€ 25,00
Raw POfr–––€ 57,68–9€ 25,00
Raw–en30€ 13323 sep 2026––––
Raw MPen16€ 13920 okt 2026€ 134–––
Raw HPen14€ 69,0416 okt 2026€ 69,10–––

Actieve aanbiedingen

74 van 74 Cardmarket-aanbiedingen

74 Cardmarket-aanbiedingen

Recente verkopen

Afgeronde verkopen op eBay, Fanatics en Goldin

DatumCijferTaalMarktplaatsTitelPrijs
20 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 Ex Team Magma vs Team Aqua Holo MP ⚡️€ 178,17
19 okt 2026PSA6enfanatics2004 Pokemon EX Team Magma VS Team Aqua Holo Raikou EX #92 PSA 6 EXMT€ 533,19
19 okt 2026PSA9enfanatics2004 Pokemon EX Team Magma VS Team Aqua Holo Raikou EX #92 PSA 9 MINT€ 2.494,43
18 okt 2026CGC8enebay2004 Pokemon Raikou ex 92/95 Ex Team Magma vs Team Aqua Holo CGC 8€ 399,89
17 okt 2026Rawenebay2004 POKEMON EX TEAM MAGMA VS AQUA #92/95 RAIKOU EX ULTRA RARE€ 895,50
17 okt 2026BGS8.5enebayRAIKOU EX 92/95 EX TEAM MAGMA vs TEAM AQUA HOLO BGS 8.5€ 952,93
17 okt 2026PSA10enebayPokemon Raikou ex Holo EX Team Magma Vs Team Aqua 92/95 PSA 10 Gem Mint€ 79.978,67
16 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 Holo EX Rare Team Magma vs Team Aqua Pokemon€ 307,58
16 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 Holo Ultra Rare EX Team Magma vs Team Aqua 2004 NM/LP+€ 556,81
14 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 EX Team Magma vs Team Aqua Holo Ultra Rare EN 2004 100 HP€ 150,77
14 okt 2026PSA6enebay2004 POKEMON EX TEAM MAGMA VS TEAM AQUA #92 RAIKOU EX-HOLO PSA 6€ 562,75
14 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 Ex Team Magma vs Team Aqua Holo€ 371,21
13 okt 2026RawenebayNEW LISTINGRaikou ex 92/95 Ex Team Magma vs Team Aqua Holo€ 2.011,97
12 okt 2026RawenebayRaikou ex 92/95 Holo Ultra Rare EX Team Magma vs Team Aqua 2004 MP€ 134,16
12 okt 2026PSA6enfanatics2004 Pokemon EX Team Magma VS Team Aqua Holo Raikou EX #92 PSA 6 EXMT€ 449,76

Meer uit EX Team Magma vs Team Aqua

Andere gevolgde kaarten uit dezelfde set

EverySlab

Fair values voor Pokémonkaarten, op basis van echte verkopen.

Niet gelieerd aan Nintendo, Creatures, GAME FREAK of The Pokémon Company. Afbeeldingen en namen van kaarten zijn van hun eigenaren.